Zázrak prírody a šikovných rúk – kozmetika Dulcia natural - Bonita Aurelia
43642
post-template-default,single,single-post,postid-43642,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Zázrak prírody a šikovných rúk – kozmetika Dulcia natural

Už dlhšie premýšľam nad tým, že Vám poviem o Dulcia natural {asi tak od mája :)}. Zdalo sa mi, že článok nie je vhodný, pretože sme predsa len viac firemný blog ako osobný. Ale som si povedala, že je to môj blog a moja firma je osobne moja :), takže sa to krásne prelína. A ešte k tomu, rada objavujem a píšem aj o veciach, ktoré môžu byť úplne normálne a predsa svadobné, alebo úplne svadobné a predsa len normálne. Kapišto?

 

 

 

Dulcia natural alebo môj osobný zázrak

 

 

Všetky ženy chceme byť krásne, a to už či máme pred svadbou alebo po nej. Túžime po bezchybnej a žiarivej pleti. A ja hlavne po zdravej. A celkom ma aj zaujíma, čo krém obsahuje, koľko prírodných zložiek sa v ňom nachádza a či mi v konečnom dôsledku viac neublíži ako pomôže. Takže som hľadala niečo super prírodné, niečo slovenské, vyrobené s láskou :). Nuž a tak som raz v máji narazila {niekedy okolo štvrtka} na informáciu, že sa v Brezne bude otvárať, prosím pekne v sobotu, Dulcia market s prírodnou kozmetikou. Pozrela som si Dulcia natural stránku a skoro som odpadla. Sama majiteľka tam radí žienkam, ochotne odpovedá na otázky, popisy k výrobkom sú jedna báseň. Dopodrobna, všetko krásne vysvetlené. To som teda ešte fakt nikde a nikdy nevidela. Tá ich úžasná prozákaznícka orientácia ma tak zákaznícky naštartovala, že by som si bola ochotná objednať cez internet asi všetko. Ale keďže Brezno nie je až tak ďaleko a my v Bonite sme tak trošku prírodne šmrncnuté, zavolala som Márii a bolo jasné, kde strávime sobotňajší deň.

 

 

_dscf3529Ešte pôvodný vizuál Dulcia natural. Nedávno vynovovali :). 

 

 

 

Otvorenie Dulcia marketu

 

 

Otváračka marketíku bola super. Privítali nás fajným domácim koláčikom a šungitovou vodou. Mňamiky. A stretli sme sa aj s Luckou, majiteľkou tejto krásnej značky. Poradila nám, čo máme na svoje tváričky vyskúšať, kedy a ako krémiky nanášať. Dulcia market je obchodík, ktorý predáva nielen Dulcia kozmetiku, ale aj produkty zdravej výživy, a Lucka nám porozprávala o všetkých produktoch, o ktoré sme mali záujem. Z obchodu sme odišli s riadnym nákupom potravín, kozmetiky a s milión vzorkami na skúšanie. A ja hlavne s najlepším pocitom na svete, že konečne toto bude to pravé na môj ksichtík. A je :).

 

_dscf3534                           Lucka a Mária. 

 

 

Samozrejme nesadlo mi všetko a tak som veľmi rada, že som si mohla vyskúšať vzorky. To je úplne úžasné. Dulcia natural má vzorky svojich výrobkov. Dokonca teraz majú nové krémiky, tak som mala záujem o vzorky. A normálne mi ich poslali domov, zadarmo dievčatá!

 

Internet je internet, ale do tohto mini marketíku sa vždy teším. Možno aj preto lebo nás so širokým úsmevom víta Luckina maminka, voňavá kávička a výborné koláčiky. Naozaj, ak máte možnosť zastavte sa, v Brezne na Rázusovej 7.

 

 

_dscf3518_

 

 

 

Moje TOP

 

 

Ja z marketíku nikdy neodídem bez séra na zuby. Úžasná vec, najúžasnejšia. 32,4% zložiek je z bioprodukcie a je bez konzervantov.

 

 

_dscf6374

 

_dscf6403

 

_dscf6376

 

 

Zbožňujem zinkovú mastičku. Používam jedenkrát do týždňa, na noc. 66% zložiek je z bioprodukcie, mastička je bez konzervantov. Mažem sa ňou, keď nemám v pláne romantický večer, zanecháva biely povlak, takže som tak trošku na múmijku :).

 

 

_dscf6387

 

_dscf6391

 

 

Keď sa minie výživná čistiaca emulzia, je to najvyšší čas navštíviť Brezno. 76,8% zložiek je z bioprodukcie, bez konzervantov.

 

 

_dscf6383

 

 

Tento malý zázrak sa mi veľmi páči. Očný nočný. S kofeínom. Majú aj denný s levanduľou {keby ste chceli}. 43,8% zložiek je z bioprodukcie. Nebudete veriť, ale tiež tu nenájdete konzervanty :).

 

 

_dscf6395

 

_dscf6399

 

 

Ja zatiaľ takto, moja verná štvorka. Budem ju dopĺňať o krém na tvár, takže momentálne testujem. A už teraz viem, že si vyberiem :).

 

Takže ženy, hor sa na Dulcia natural. A ak budete mať cestu cez Brezno, určite sa zastavte v Dulcia market na Rázusovej 7. Kozmetiku nájdete aj na sashe.sk alebo na niektorých trhoch. 

 

Krásny deň!

Vladka

Žiadne komentáre

Odoslať komentár