Vyskúšajte si svadobné fotenie s FunFace fotoboxom - Bonita Aurelia
43586
post-template-default,single,single-post,postid-43586,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Vyskúšajte si svadobné fotenie s FunFace fotoboxom

Chcete na svadbe fotostenu? ÁNO!

Chcete super fotorekvizity? ÁNO!

Chcete na svadbe zaručenú zábavu? ÁNO!

 

Trikrát ÁNO, ktoré bude znieť z úst takmer každej nevesty a ženícha. A trikrát ÁNO, ktoré Vám dá práve FunFace fotobox. Vytvorí Vám príjemné kulisy v podobe špeci fotosteny, prichystá štýlové rekvizity na fotenie a zaručí úžasnú zábavu po celý večer. To jednoducho musíš mať :)!

 

Mňa fotobox zaujal, aj keď nie som veľkou fanúšičkou high-tech. Je veľmi dobrým riešením ako spojiť zábavu, sociálne médiá, príjemné spomienky vo forme fotiek a Vašu svadbu. Ale aby sme tejto zázračnej zábavnej búdke rozumeli lepšie, vyspovedala som pre Vás Karola z FunFace fotobox.

 

 

funface-sk-fotobudka

 

 

Karol ja som sa snažila už trošku fotobox predstaviť. Neviem či sa mi to podarilo, preto skúste aj vy niečo v skratke k tejto zázračnej búdke, čo vypľúva fotky :).

 

FunFace fotobox je zariadenie, ktoré sme navrhli a vyrobili tak, aby sme mohli na rôzne eventy ponúknuť fotenie, ktoré je spojené so zábavou a dokáže spestriť každé podujatie, na ktorom sa prezentuje. Spája fotenie s akčnou zábavou. Aj preto si získal za krátky čas toľko priaznivcov. Pozostáva z dvoch dotykových obrazoviek zakomponovaných, do nami navrhnutej konštrukcie, spolu s fotoaparátom s bleskom. Súčasťou zariadenia je aj vysokorýchlostná tlačiareň. Fotobox umožňuje fotenie pred pozadím, ktoré ponúkame z našej galérie alebo ho vieme vyrobiť aj na mieru. Tým, že sa každý počas fotenia vidí na obrazovke, má čas na prípravu a môže využiť aj širokú škálu našich rekvizít. Ihneď po odfotení je možné fotky vidieť na druhej obrazovke a taktiež ich okamžite vytlačiť alebo zdieľať online.

 

 

10256664_1425942530989841_5021294047572856238_o

 

 

Ja som Vás zaregistrovala asi pred pol rokom. Fungujete už asi dlhšie, však?

 

FunFace je na slovenskom trhu už viac ako 2 roky.

 

 

No tak to je super. Len tak pre zaujímavosť, koľko akcií máte za tie dva roky za sebou?

 

Bude to už viac ako 700 akcií a ďalšie stále pribúdajú. Som rád, že FunFace sa teší stále väčšej popularite.

 

 

700? To asi nebudú všetko svadby :)? Je to dosť veľa. Spomeňte nám prosím aspoň niektoré.

 

Spomenul by som akcie ako DOD pre Volkswagen, kde sme mali na celý deň pre hostí k dispozícii 4 fotoboxy. Pravidelne spolupracujeme s televíziou Markíza na dobročinných akciách alebo aj na oslave 20. výročia založenia televízie. Zo svadieb bola pre nás očarujúca svadba Riša Pánika, Zlatice Puškárovej ako aj Mareka Viedenského :). Pre nás je však dôležitá každá akcia a vždy urobíme všetko pre to, aby bol každý náš zákazník spokojný.

 

 

12888635_1677354239182001_7289671462089888304_o

 

 

Čiže ak som správne postrehla, máte k dispozícií 4 fotoboxy.

 

Nie :), začínali sme s jedným, v súčasnosti prevádzkujeme už 5 fotoboxov.

 

 

Tak už chápem tých 700 akcií :). Nebojíte sa, že Vám ľudia fotobúdku pokazia? Na toľkých akciách sa musí predsa odfotiť veľké množstvo ľudí. A je to vôbec jednoduché? Zvládnem sa s FanFace odfotiť napríklad aj ja, čo teda nie som vôbec technicky zdatná?

 

Obsluhu FunFace fotoboxu ponúkame automaticky (FunFace staff) spolu s prenájmom, návštevníci eventu alebo svadobní hostia si len vyberú rekvizity, postavia sa pred pozadie a pózovanie je už len na nich :)…

 

 

12747288_1662094600707965_6173877312835122211_o

 

 

To je super :). A vie sa FunFace fotobox dopraviť aj za nevestou, ktorá nie je z Bratislavy a okolia?

 

FunFace fotobox ponúkame v rámci celého Slovenska a samozrejme aj do zahraničia.

 

 

Spomínali ste pozadie na fotenie. Z vlastnej skúsenosti viem, že je dôležité pripraviť ho pekne a nevesty si na tom dajú záležať. Ale čo ak chce nevesta niečo originálne čo ešte na inej svadbe nebolo, prípadne niečo personalizované?

 

Žiadny problém :). Ponúkame širokú škálu svadobných pozadí a samozrejme vieme vyrobiť aj pozadie na objednávku. Aktuálne máme k dispozícii viac ako 40 tematických pozadí. Na svadby ponúkame aj množstvo zaujímavých svadobných rekvizít.

 

 

funface-sk-5

 

 

Ale čo ak by nevesta chcela predsa len použiť fotobox s vlastným pozadím?

 

Je možné použiť aj vlastné pozadie, musí však spĺňať všetky potrebné  kritéria – a to je napríklad veľkosť alebo vhodný materiál. Preto v záujme garantovanej kvality fotiek odporúčame pozadia z našej produkcie, z ktorých si určite každý vyberie.

 

 

19

 

 

Ale FunFace nie je výlučne len svadobná zábavka. Na akých akciách odporúčate FunFace použiť našim nevestám a všetkým čitateľom :)?

 

FunFace fotobox je možné okrem svadieb použiť na  rôznych eventoch, či už sú to firemné večierky, oslavy narodenín, prezentácie firemných produktov, veľtrhy alebo dokonca plesy. Téma akcie nám umožňuje i zakomponovanie grafického pásika s ľubovoľnými údajmi o evente, resp. produkte priamo na fotke. Grafické pásiky vieme vyrobiť presne podľa želania klienta a ponúkame ich v rámci komplexného balíka služieb.

 

 

funface-sk-fotobox

 

 

Keďže sme dostali veľa informácií v skratke to zhrniem. Ak si objednáte FunFace fotobox dostanete fotobúdku, ako aj človeka, ktorý Vám bude celý čas k dispozícií a bude asistovať pri fotení. Ďalej dostanete rekvizity na fotenie a pozadie na fotenie, ktoré si môžete vybrať. Vaši hostia si môžu fotky priamo vytlačiť alebo ich zdieľať rovno online na sociálnych sieťach. Fotky môžu byť dokonca personalizované a môžete ich mať označené svojim svadobným logom alebo Vašimi menami, prípadne dátumom Vašej veselice. Môžete byť z akéhokoľvek kúta Slovenska alebo mať svadbu v zahraničí. Nuž vyzerá to na super produkt, čo poviete?

 

 

 7

 

 

Na záver som sa Karola ešte opýtala predsa len jednu otázočku.

Prečo sa konkrétne Vám FunFace fotobox páči a prečo by ste ho odporúčali naším nevestám?

 

Páči sa mi hlavne preto, lebo ponúka originálnu zábavu spojenú s fotením a dokáže spestriť a oživiť každý event, na ktorom sa prezentuje. Ľudia sa pri fotení niekedy doslova vybláznia a odnesú si domov nielen nezabudnuteľné zážitky, ale aj fotky, ktoré im tieto zážitky budú ešte dlho pripomínať.

 

Ďakujem Karol za rozhovor, za Váš čas a podrobné informácie :). Nech sa Vám aj naďalej darí. 

 

 

funface-skfotobox-2

 

 

Takže ak urputne rozmýšľate ako oživiť svoju svadbu a máte financie na FunFace fotobox, určite choďte do toho. Aj keď to nie je lacná záležitosť, dostanete profesionálne služby, výsledkom budú krásne fotky, úžasné prekvapenie pre hostí a myslím si, že aj zaručená zábava pri fotení. Môžete si tak priamo vo svadobný deň spraviť krásny fotoalbum. Stačí keď k fotoboxu pripravíte prázdny album a Vaši hostia Vám do neho môžu rovno vkladať fotky s venovaním. Alebo nech Vám na druhú stranu fotky napíšu niečo pekné, fotky hodia do krabice a vy si ich potom môžete usporiadať v pokoji domova, tak ako sa Vám bude páčiť :).  

Krásne fotenie :).

 

 

PS: FunFace fotobox je super!

 

 

 

 

Žiadne komentáre

Odoslať komentár