Svadobné čítanie - Bonita Aurelia
42985
post-template-default,single,single-post,postid-42985,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Svadobné čítanie

Už dávnejšie som sa dušovala, že ak sa Vám nechce navštíviť žiadnu svadobnú výstavu, tak Vám predstavím nejaké pekné svadobné čítanie. Tak konečne je to tu. Vyložiť si nôžky, zobrať si niečo na chrumkanie a doplnenie pitného režimu a pomaličky sa navnadiť na svadobné čítanie. 

 

Jeden časopis, jeden magazín a jeden svadobný špeciál.

 

 

 

 Svadobný časopis pre nevesty a ženíchov – SVADBA {jar/leto 2016}

 

svadba

 

 

Časopis Svadba vychádza dva krát do roka. Tento rok nás čaká ešte vydanie jeseň/zima 2016, na ktoré sa veľmi teším.

 

 

svadba_01

 

 

Aktuálne vydanie sa venovalo predovšetkým svadobným trendom na tohtoročnú sezónu. Nájdete v ňom trendy v svadobných šatách, napríklad aj reportáž z módnej show najnovšej kolekcie ateliéru Pronovias alebo porovnanie originálov svadobných šiat s ich nekvalitnými kópiami. S časopisom nakukneme aj na Košice fashion week 2015. Nechýbajú ani reportáže zo skutočných svadieb, tento krát z pravej poľskej svadby, folklórnej slovenskej veselice a nefalšovanej maďarskej svadby.

 

 

svadba_02

 

 

Časopis Vás prevedie aj problematikou výberu snubného prstienka a pre pánov je pripravená aj téma mužskej svadobnej módy.

 

Určite nepreskočte stranu s rozhovorom s vynikajúcim svadobným fotografom Pavlom Delejom.

 

 

svadba_03

 

 

S časopisom môžete súťažiť o luxusný romantický pobyt v Grand Hoteli Kempinski vo Vysokých Tatrách. Súťaž trvá do 15.5.2016.

 

Svadba má 100 strán, ktoré sa oplatí prelistovať. Aktuálne, ale aj staršie čísla si môžete objednať aj online

 

 

 

Svadobný magazín YOU&ME {1/2015}

 

_DSCF3380

 

 

Svadobný magazín You&Me je prepojený s českým svadobným blogom Originální svatba. Aktuálne vydanie magazínu vyšlo ešte v minulom roku. Je plné inšpirácií z reálnych svadieb z Čiech a zo Slovenska. Okrem nich však v magazíne nájdete veľa krásnych strán, napríklad aj foto inšpirácie z Letohrádku Královny Anny v Prahe, krásne svadobné fotky z Paríža, fotorande z tenisových kurtov a od krásneho jazera, inšpirácie na svadbu v štýle hipster a shabby chic. Magazín je na viac ako 140-tich stranách {príjemných na dotyk}, plný krásnych a kvalitných fotiek.

 

 

_DSCF3372

 

 

Magazín pôvodne vychádzal len elektronicky, našťastie mysleli aj na nás knihomoľov, ktorý si musia všetko čo sa dá čítať najprv v rukách poobracať alebo ovoňať :). Všetky vydania nájdete dostupné elektronicky na stránkach youandmemag.com a isuu.com

 

 

you and me_02

 

you and me_01

 

you and me_04

 

you and me_05

 

 

Teším sa na ďalšie vydanie, ktoré sa pomaličky pripravuje. Dievčatá z magazínu hľadajú tie správne svadby :). Tak ak máte pocit, že práve tá Vaša by mohla byť to pravé orechové pre tento skvelý magazín určite sa redakcii You&Me ozvite. 

 

 

 

Svadobný špeciál EMMA 2016 – SVADBA

 

_DSCF3379

 

 

Svadobný špeciál Emma s krásnou obálkou, nám na viac ako 95-tich stranách ponúka zaujímavé svadobné témy.

 

 

emma_04

 

 

Venuje sa svadobnej móde v článkoch o tom, čo dnes nosia nevesty a v top trendoch z móla. Poskytne zopár rád ako ušetriť a ako byť krásna pomocou 10 beauty rád pre nevestu. V Emme nájdete aj tipy kde stráviť medové týždne.

 

 

emma_02

 

 

Samozrejme nechýbajú ani reportáže z reálnych svadieb, napríklad super foodies svadba, cestovateľská alebo tradičná exotická a kreatívna svadba.

 

 

emma_01

 

 

V článku  „5 ľudí pre dokonalú svadbu“ si nezabudnite prečítať prečo potrebujete svadobného dizajnéra :).

 

 

emma_03

 

 

A ak chcete vyhrať svadobný outfit za 1 000 eur so svadobným salónom Wedding Avenue, zapojte sa do súťaže, ktorá trvá do 31.5.2016.

 

Ja sa potichúčky teším na ďalší Emma svadobný špeciál. 

 

 

 

DSCF3371

 

 Ak ste časopisová a svadobná maniačka určite si zadovážte nejaký z vyššie spomenutých. 

Pekné čítanie a slnečné dni. 

Vaša Vlaďka

Žiadne komentáre

Odoslať komentár