Spravte si leto s magazínom Dream & live - Bonita Aurelia
43317
post-template-default,single,single-post,postid-43317,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Spravte si leto s magazínom Dream & live

Nedávno sa mi do rúk dostal magazín {som si objednala :)}, o ktorom som už na blogu písala. Krásny, snový Dream & live s nádhernou letnou obálkou. A tak, aby som sa cítila aj ja v našom domčeku letne {práve dnes prvýkrát sneží :)}, som si riadne dopriala – dvojitú limču a poriadne hrejúci krb :).

 

 

dl1

 

 

Letné vydanie Dream & live je naozaj letné. Budete mať chuť si spraviť leto {tak ako ja :)}, vymaľovať si minimálne jednu izbu na ružovo a ružovo aj žiť :). Optimizmus, úsmevy, slnko, cestovanie, voda a krásne príbehy ľudí, ktorí sa živia tým, že žijú svoj sen. V magazíne nájdete 9 odvážnych ľudí a ich biznis príbehy. Dôkaz toho, že aj vy môžete mať svoju vysnívanú prácu. Motivácia riadna…

 

 

dl3

 

 

dl5

 

 

Čo by to bol za magazín bez módnych tipov. Nájdete ich aj v Dream & live a dokonca aj s DIY návodmi.

 

Mňa najviac dostali krátke články, písané Katkou – recepty a jej vyznanie ružovej farbe. Mala som pocit, že som u nej doma, sedím v jej kuchyni a mám na nohách ružové papuče.

 

 

dl8

 

 

A samozrejme nesmiem a nechcem zabudnúť  na nádherné fotky, ktoré nájdete na 145-tich stranách magazínu. Všetky sú od Katky.

 

Náš blog je však o svadbách. Ako ste si všimli aj o veciach, ktoré na prvý pohľad svadobne vyzerať nemusia. Z takých sú potom najlepšie svadobné vecičky a najlepšie svadobné rozhodnutia.

 

A preto Vám oznamujem, že aj keď magazín Dream & live nie je typickou svadobnou záležitosťou, môže sa ňou stať. Môže to byť úplne originálna spomienka na Vaše fotorande a svadobné fotky, s Vašimi vlastnými slovami, textami a spomienkami. Stačí sa ozvať Katke, ktorá je autorkou tohto projektu. A môžete v rukách držať svoj vlastný časopis.

 

 

dl9

 

 

Ja mám v rukách najnovšie vydanie magazínu a veľmi sa mi páči. Keby som sa teraz mala vydávať veru by som neváhala. Využila by som komplet Katkine služby – naplánovala by som si s ňou fotodovolenku v zahraničí, z ktorej by sme mali super rande fotky. Také fotky z Provensálska alebo z Francúzskej riviéry, aaach… A potom nejaké krásne svadobné portréty. Napísala by som si vlastné články o tom ako sme sa spoznali, mohla by som zaznačiť naše dôležité termíny, možno zopár slov aj o našich plánoch a samozrejme slová o svadbe.

 

Nuž svadbu už mám za sebou, ale verím, že sa mi ešte prihodia krásne veci, ktoré by si takéto špeci vydanie magazínu zaslúžili. Sem s nimi :).

 

 

dl7

 

 

A na záver sa musím priznať, že som normálne otvorila svoju krásnu vintage skriňu, aby som zistila koľko ružových veci mám…

 

 

summervibesforever

 

 

Ak máte radi ružovú, potrebujete nutne Dream & live. Ak nemáte radi ružovú, nutne potrebujete Dream & live, pretože nie je len o ružovej {dostanete aj krásnu modrú motivačnú záložku}!

 

Krásne čítanie.

 

 

PS: Rozhovor s Katkou o jej fotkách a o magazíne Dream & live nájdete presne TU.

Foto: Katka – Fotky pre Radosť

 

 

Žiadne komentáre

Odoslať komentár