Dekor lásky - Bonita Aurelia
41744
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-41744,page-child,parent-pageid-40757,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
Dekor lásky

Ako Bonita Aurelia sa zameriavam hlavne na svadobné dekorácie. Som milovníčkou hand-made vecí, a také sú aj naše svadby. Vyrobené vlastnoručne, s láskou, pestované a láskané. Založené na detailoch, príbehu a Vašej svadobnej téme.

Naše realizácie nie sú „katalógové“. Každá je iná, vytvorená pre tú svoju nevestu. Podľa jej obľúbených kvetov, stromov, materiálov alebo ročných období. Ak však chýba pri predstave tej pravej výzdoby správny impulz, otváram truhlicu nápadov.

Rada používam prírodné materiáli, čerstvé a voňavé kvety, prepracované detaily. Držím sa hesla v jednoduchosti je krása a snažím sa nechať vyniknúť na svadobnej tabuli farby kvetov a malé svadobné detaily.

S radosťou poradím aj pri výbere iných svadboľúbivých dodávateľov, zariadim za Vás všetko, čo Vám naháňa svadobné mory a dotiahnem detaily. Stačí sa opýtať na náš čas a smelo predostrieť Vaše predstavy.

Aby aj Váš svadobný deň voňal láskou, pozrite si našu galériu.