Služby - Bonita Aurelia
40757
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-40757,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Vitajte a čítajte… O našich službách…

Ako Bonita Aurelia sa zameriavam hlavne na svadobné dekorácie. Som milovníčkou hand-made vecí, a také sú aj naše svadby. Vyrobené vlastnoručne, s láskou, pestované a láskané. Založené na detailoch, príbehu a Vašej svadobnej téme. Prečítajte si viac v Dekore lásky

Rada Vám však poradím aj pri výbere iných svadboľúbivých dodávateľov, zariadim za Vás všetko, čo Vám naháňa svadobné mory a dotiahnem detaily.

Dokonca Vám, milí páni, pomôžem aj s prípravou zásnub. Aby boli úspešné a dokonalé, prečítajte si viac v {S}ľúbení

Prekvapiť Vašu vysnenú alebo Vášho milého, môžete aj prípravou krásneho romantického rande. Ako, zistíte v Randení

Svetlo sveta uzrú aj naše eBooky, venované ako inak svadobnému svetu. Môžete si prelistovať prvým svadboľúbivým eBookom pre budúcich manželov {rozumej mužov}: Ako pripraviť dokonalé zásnuby.

Počas svadobných príprav som videla veľa krásnych plánov a cítila veľa lásky. Preto sa stáva Bonita Aurelia prvou sprievodkyňou svadobným svetom. Aj tou Vašou. Nezabúdajte, sme tu preto, aby Váš svadobný deň voňal láskou.

Zopár faktov na záver:

 

♥ Pôsobíme v svadobnom svete od roku 2011. ♥ Máme na svojom konte viac ako 50 svadobných realizácií. ♥ Máme jednu internú Bonitku {mňaaaa}. ♥ Máme 6 až 8 externých Bonitiek {aj v mužskom prevedení :) }. ♥ Odpovedať na emaily nám {mne :) } trvá v priemere 2 dni. ♥ Málokedy nemáme dobrú náladu. ♥ Vždy sa na Vás tešíme. ♥ Sme tu preto, aby Váš svadobný deň voňal láskou.