Foto-rande -3 krát inak - Bonita Aurelia
41959
post-template-default,single,single-post,postid-41959,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Foto-rande -3 krát inak

 ♥ Foto-rande ako predsvadobné fotenie

Veľmi moderné a obľúbené je fotenie pár mesiacov alebo týždňov pred svadbou. Fotky môžete použiť pri príprave svadby – na svadobné oznámenie alebo svadobné etikety, napríklad. Je to aj veľmi dobrý spôsob ako sa lepšie spoznať so svojím svadobným fotografom. Ak ste so svadobného fotenia nervózni môžete si obzrieť aj miesto na svadobné fotenie. Vám najmilšiu fotografiu môžete použiť aj pri tvorbe elektronického oznámenia pre všetkých Vašich priateľov a známych. Nezabudnite sa pochváliť krásnymi predsvadobnými fotkami hlavne vo Váš svadobný deň – zakomponujte ich do svadobnej výzdoby.

 

 

BH_F7692-118

 
♥♥ Foto-rande len tak

Ak chcete mať krásne spomienky, spravte si krásne fotky. Ak chcete mať krásne fotky, zorganizujte si foto-rande. Vyberte sa na miesta, ktoré máte radi, ktoré pre Vás niečo znamenajú. Miesta, kde sa odohralo niečo významné alebo miesta, ktoré Vám evokujú nekonečnú romantiku. Ak si to môžete dovoliť, choďte aj za hranice všedných dní a navštívte so svojim fotografom napríklad Viedeň, Benátky alebo Paríž.

 

 

BH_F7688-114

 
♥♥♥ Foto-rande ako oslava

Oslava Vašej lásky. Oslava Vášho výročia prvého bozku alebo prvého rande alebo čokoľvek dôležitého a významného čo ste spolu prežili. Vráťte sa v čase – na výnimočné miesto, vo výnimočný deň, s výnimočným človekom. Osláviť krásnymi fotkami môžete aj svoje zásnuby – ako prekvapenie pre budúcu nevestu, keď fotograf zachytí ako si pred ňou kľaká ten jej vyvolený. Alebo ako plánovanú akciu :).

 

 

BH_F7741-153

 

 

Každé foto-rande sprevádzajú prípravy. Výber fotografa, výber miesta na fotenie, výber outfitu. Nezabudnite si vybrať aj tie správne dekorácie, ktoré môžu rozčarovať aj obyčajné miesto v obyčajný deň. Ak neviete ako na to, sme tu my a naše Randenie.

 

2016-02-26_202956

 

2016-02-26_203438

 

 BH_F7756-165_small

 Krásne randenie! Vaša Vladka

 

 

Foto: Branislav Hanus

Žiadne komentáre

Odoslať komentár