Čo nové u nás - január 2017 v znamení svadobného čajíka - Bonita Aurelia
43880
post-template-default,single,single-post,postid-43880,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Čo nové u nás – január 2017 v znamení svadobného čajíka

Január 2017 sme odštartovali vo veľkom štýle :). Ale niééé. Bolo to v takom menšom štýle, ale tak milo, priateľsky, pri dobrom čajíku a sladkých koláčikoch. Začiatok roka je v svadobnej sezóne vždy obdobím svadobných výstav, prípravou noviniek, začiatkom bujarého marketingu :) a získavaním nových zákaziek.

 

Pohrávala som sa s myšlienkou konečne po dlhej dobe zavítať ako vystavovateľ na nejakú fajnú svadobnú výstavu. Ale ako správna trémistka – netrúfam si vystavovať na výstavách, ktoré sa mi kvalitou páčia {a na Slovensku ich teda nie je veľa}. A rozmýšľala som aj o tom, aké sú tie výstavy neosobné, veľké, masové a také rýýýchle a nedetailné. Tak som si povedala, že si spravím vlastnú akciu. Akciu o Bonite, o ľuďoch ktorých mám rada, o ľuďoch, o ktorých rada píšem a o ich krásnej tvorbe.

 

 

_DSCF0607

 

 

A tak som začala hľadať vhodný priestor, ktorý by bol krásny, rodinný a aby nám v ňom milo bolo. Samozrejme som potrebovala niekde rozložiť naše veci, takže mal spĺňať aj nejaké priestorové požiadavky. Keďže som fanynka kaviarne Dolinka na Sliači, tak som až tak dlho nehľadala :). Dolinka je super. Priestor, ľudia, mňamky. A tak nás prichýlili práve tam.

 

 

_DSCF0372

 

 

Veľa ľudí ohŕňalo nosom, že je to ďaleko, že to nie je v BB a neviem čo ešte. Ja konkrétne za dobrými vecami rada aj vycestujem a spraviť si v sobotu krásny deň výletom do Dolinky na Sliač za Bonitou – žiadny problém :). Hlavne, keď by som sa vydávala. Či?

 

Vybrala som vhodný dátum a domyslela celkový koncept sobotňajšieho čajíku s Bonitou Auréliou. Moji virtuálni kamoši zo svadobnej brandže sa do toho pustili so mnou a poslali mi svoje krásne produkty a tak si nevesty a kaviarňoví priaznivci mohli pozrieť nielen náš kvetinový počin, ale aj mnoho iných zaujímavých vecí. O niektorých ste už čítali {ak nie, tak verím, že tak spravíte :)}, o niektorých si ešte len prečítate. Mala som z toho riadne tešiacu sa náladu a je to super, že aj takto na diaľku vieme spolu tvoriť akcie a byť si vzájomne nápomocní.

 

Sobotňajší čajík s Bonitou Auréliou si našiel svojich priaznivcov aj návštevníkov a myslím, že sme strávili pekný deň v Dolinke. Vás, ktorí ste tam s nami neboli, pozývam na virtuálnu prehliadku.

 

 

_DSCF0530

 

_DSCF0540

 

_DSCF0357

 

 

Baby z Alchemylky napiekli super koláčiky, ktoré sme využili aj pri prestretí slávnostnej tabule. Okrem toho nám doniesli na koštovku aj ich prírodné fajnotky – mastičky, tinktúry, sirupčeky, pečený čaj, fajnový lekvárik. {Teraz tak trošku od veci – Jarka vyrába aj geniálne prírodné mydlá. Tak kto sa rád mydlí, tak odporúčam najvrelejšie.}

 

 

_DSCF0334

 

_DSCF0343

 

_DSCF0336

 

_DSCF0526

 

_DSCF0524

 

 

Krásne šaty nám požičala Katka, ktorá okrem značky šiat Fiorisima, maľuje na topánky pod názvom Katies shoes. O Katkiných maľovaných topánkach ste mohli čítať už aj u nás na blogu. Ak ste ešte nie, tak čítajte TU :). Šaty boli obdivované jedna radosť :). 

 

 

_DSCF0368

 

_DSCF0516

 

 

Úžasné hand made náhrdelníky z perličiek a čipky vyrába Zuzka pod značkou LukZu design. Sú to riadne dizajnové mňamky a aj ja sa môžem pochváliť, že som majiteľkou dvoch kúskov z jej dielne. O Zuzke sme už tiež písali, tak si prečítajte o jej krásnej tvorbe TU :). 

 

 

_DSCF0400

 

_DSCF0514

 

 

No a kto by nepoznal precíznu prácu Nikol z Lillya – svadobné jedinečnosti? Jej štipčekové magnetko menovky sú vyšperkované do detailných detailov. Vytvorí pre Vás nielen svadobné štipce, my {s mužom mojím} napríklad máme len také nesvadobné a sú super :). O jej tvorbe a svadobných štipčekoch, ktoré sa na Vás budú podobať, si môžete prečítať aj u nás na blogu TU :). 

 

 

_DSCF0404

  

_DSCF0508

 

 

Samozrejme nesmeli chýbať ani hrochotské šperky :) od Veroniky a jej vlastného atelieru – Veroin – Jewelry atelier. Veronika pracuje s tradičnými, ale aj s menej tradičnými šperkárskymi materiálmi. Jej dizajn je výnimočný. A ak chcete mať aj vy výnimočný zásnubný prsteň alebo jedinečné svadobné obrúčky, neobíďte jej tvorbu.

 

 

_DSCF0391

 

_DSCF0386

 

_DSCF0353

 

_DSCF0513

 

_DSCF0511

 

 

Steny Dolinky zdobili kreatívne rámiky s Božím slovom od Janky. Vyrobí Vám ich presne na mieru a podľa želania. Nájdete ju pod menom Home&Hope.

 

 

_DSCF0520

 

 

Spoločnosť nám robil aj Katkin magazín Dream & live plný krásnych fotografií a inšpiratívnych príbehov. O Katke si môžete prečítať tiež aj na našom blogu TU :) a o jej najnovšom vydaní magazínu zase TU :), tiež u nás. 

 

 

 _DSCF0546

 

_DSCF0542

 

 

Svoje fotky vystavoval a svojou prítomnosťou nás potešil aj {nielen} svadobný fotograf Tomáš Golha.

 

 

__DSCF0409

 

__DSCF0129

 

 

Za Cech profesionálnych svadobných fotografov nás svojou prítomnosťou poctil {náš fotograf} a {švagor môj} Branislav Hanus. Braňo spravil aj túto krásnu foto reportáž z čajíkovej soboty. 

 

 

_DSCF0618

 

_DSCF0358

 

_DSCF0398

 

 

No a nechýbali sme ani my :). 

 

 

_DSCF0320

 

_DSCF0162

 

_DSCF0152

 

_DSCF0496

 

_DSCF0349

 

 

Nechýbali ani naši priatelia a naše krásne nevesty :). 

 

 

_DSCF0445

 

_DSCF0371

 

_DSCF0324

 

_DSCF0492

 

_DSCF0167

 

_DSCF0164

 

_DSCF0612

 

_DSCF0611

 

 

Tak takýto sme my mali január 2017. A už sa črtalo niečo zaujímavé na február :) Niečo čo tento rok pravdepodobne ovplyvní našu svadobnú sezónu. Nabudúce Vám napíšem :). 

 

Krásne dni. 

v. 

Žiadne komentáre

Odoslať komentár