Vyskúšajte aj vy - hlasujte za blogera roka! - Bonita Aurelia
43963
post-template-default,single,single-post,postid-43963,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-1.5.1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Vyskúšajte aj vy – hlasujte za blogera roka!

Tak a je to tu opäť. Blogerské šialenstvo. Kto by nepostrehol {neverím, že sa niekto nájde :)} tak je v plnom prúde ďalší ročník súťaže pre všetkých blogerov a vlogerov. Ja som sa opäť raz rozhodla, že sa pre istotu nezúčastním :). Možno budúci rok nájdem odvahu. Ale keďže sa až tak celkom k blogerom neradím, tak uvidíme {teda}.

 

Blogerstvo je životný štýl. Keď ste bloger {aj polobloger :)}, tak musíte rozmýšľať inak. Inak sa pozerať na veci, vidieť vo všetkom potenciál článku, prípadne krátkeho príspevku. Makáte na svojich sociálnych sieťach aj nesieťach, píšete o tom, čo žijete, odhaľujete pred cudzími ľuďmi svoju dušu. Našťastie len do tej miery, do akej Vám je pohodlné, hoci niekedy treba ísť naozaj s kožou na trh. Musíte byť dobrý stratég, solídny autor :), vynikajúci fotograf, kameraman a strihač :). Musíte často krát vystúpiť zo svojho tieňa a prekročiť hranicu svojej osobnej zóny. Nič ľahké. Mne sa z toho veľa vecí nedarí, ale veď ja som vlastne iba polobloger :), taký firemný človiečik čo raz za čas niečo naklepká na PC.

 

Najhoršia vec pre mňa je čas. Nájsť si čas, nie len premýšľať ako bloger, ale na tom aj pracovať. Takže tento rok mám predsavzatie – nájsť si čas na písanie. Tak aby som budúci rok v tomto období mohla povedať, že som už skoro bloger :). Žiadny polovičný, ale taký už skoro celý :) :) :).

 

Zatiaľ na našom firemnom bonitovskom blogu nájdete články s rozhovormi. Rozprávam sa so svadobnými, ale aj nesvadobnými tvorcami. Tými, ktorých tvorba sa mi páči a viem si ju predstaviť ako svadobnú. Tými, ktorí môžu spraviť svadobný deň originálnym, osviežiť ho a dodať punc. Verím, že rozhovorov bude stále pribúdať, mám v merku ešte kopu úžasných umelcov, ktorých tvorbu Vám chcem určite predstaviť. Najlepšie na týchto typicky {ne}svadobných veciach je, že sú krásne svadobné, ale aj krásne nesvadobné. A to ja môôôôžem!!!

 

Ale chcela by som na blogu nie{len} o svadbách ako takých, toho už je dosť :). Skôr je pre mňa atraktívnejšie písať o Bonite, rekapitulovať si, čo ma inšpiruje, čo zažívam ako JA, ale aj ako Bonita. O veľa mojich nevestách viem veľa vecí, kadečo sa dozviem, kadečo vidím :) a tak by som chcela recipročne. Pre Vás o nás. Nech aj Vy vidíte čo som zač, kde sa tvorí, čo ma ovplyvňuje, čím žijem {keď nestíham žiť Bonitou :)}.

 

Verím, že pribudnú nové kategórie článkov z nášho života, profesného aj súkromného keďže sa dosť výrazne prelínajú. Možno niečo o našom životnom štýle, ktorý ovplyvňuje aj samotnú bonitovskú tvorbu, niečo o krásne, o dobre a tak :). O nás.

 

A samozrejme niečo aj o Nosenom :).

 

Čiže tento rok za mňa hlasovať nebudete :). Budúci možno :).

 

 

_BH_F1914-45

 

 

Ale v súťaži je veľmi veľa dobrých blogov. Blogeri zápolia v 10 kategóriach a z každej kategórie postupuje do finále len 9 blogov . V každej môžete hlasovať len raz, takže si treba dobre zvážiť koho podporíte. Keď budete mať čas, určite kuknite stránku blogerroka.sk. Nájdete veľa zaujímavých ľudí a projektov.

 

Tento rok je to riadne o držku, v niektorých kategóriach budem napäto čakať, čo sa z toho vykľuje. Ale povzbudzujem Vás v hlasovaní, hlavne v kategórii firemný blog, kde veľmi držím palce skvelej Martinke – organizatorka.sk a jej blogu Vintage crafting. Hlasovať môžete TU.

 

V kategórii Gastronómia je riadna tlačenka, veľa super čítania. Medzi súťažiacimi blogmi nájdete aj The story of a Cake, o ktorých sme písali aj u nás na blogu TU a Dulce de Leche –  u nás na blogu TU

 

Určite zahlasujte. Naši blogeri sú inšpiratívni a kreatívni. Nájdite si tých svojich, ktorých budete pravidelne čítať a nezabudnite čítať aj nás. Trénujte si hlasovanie :). 

 

Ja všetkým zúčastnením držím palceeeeee! {a posielam za pohárik kvietkov :)}

 

Krásne dni. 

v. 

 

 

 

Žiadne komentáre

Odoslať komentár